Як обрати принтер?

Як обрати принтер?

Як обрати принтер?

Все, що потрібно знати обираючи принтер
На просторах нашого сайту ти знайдеш величезний вибір принтерів та БФП (багатофункціональних пристроїв), а для того, щоб обрати кращій варіант скористуйся порадами від MASTER. 
При виборі девайса враховуються наступні параметри:
•  Формат друку. Агрегати друкують на папері формату А3, А4, А5 та ін.
•  Швидкість видачі. Прилади видають до 35 відбитків за хвилину.
•  Час, необхідний на роздрукування першого листа. Цей показник залежить від часу, витраченого на прогрівання пристрою. На друкування першої сторінки необхідно 8-9 секунд.
•  Роздільна здатність зображення. Максимальний показник складає 600 точок на 1 дюйм.
•  Об’єм лотків. Вони здатні вмістити кілька десятків листів. Місткість залежить від мети використання.
•  Ресурс картриджа (наскільки вистачить чорнила).
Лазерний чи струменевий принтер: який краще?
Головна відмінність між ними полягає в принципі дії. У струменевих девайсах використовуються рідкі фарби в картриджах. Вони розпилюються голівкою, яка ходить по матеріалу для друку. Чорнило наноситься на папір найдрібнішими точками.
У лазерні моделі вставляється контейнер з порошком – тонером. Аркуш паперу проходить по поверхні барабана. Лазер формує електричний заряд, який притягує тонер на певні ділянки сторінки. Порошок запікається на листі при температурі 200 градусів.
Так, який принтер купувати – струменевий або лазерний? У кожної технології є як плюси, так і мінуси.
Оргтехніка на рідких фарбах більш популярна. Вона має наступні переваги:
•  Компактні габарити. 
•  Демократична ціна. Ця апаратура набагато дешевше, ніж прилади з лазерами.
•  Дешеві фарби. Картридж з рідким чорнилом набагато дешевший за тонер.
•  Добра якість фотодруку. Навіть недорогий фотопринтер для дому видає барвисті контрастні знімки без пікселізації.
Модельний ряд периферії різноманітний. Виробники пропонують машини для документів і багатофункціональні девайси. У останніх поєднуються функції друку, сканування і копіювання.
Разом з плюсами в оргтехніки з рідким чорнилом є деякі мінуси. До них відноситься не економна витрата кольорів і повільна видача надрукованих листів. З картриджами можуть виникати проблеми. Іноді вони підтікають, через що на папері з’являються плями. При рідкісному використанні чорнило засихає.
Апарати, які працюють на лазерах, мають наступні плюси:
•  Економна витрата порошку. Тонери коштують дорожче. Проте їх вистачає надовго. Друк одного листа обходиться дешевше в порівнянні зі струменевими аналогами.
•  Висока швидкість видачі відбитків. Периферія швидше видає велику кількість сторінок.
•  Чистота. Порошок не змащується і не залишає плями.
•  Деталізованість. Тонер краще відбиває дрібні елементи. Така оргтехніка чудово підходить для тих випадків, коли доводиться друкувати документи з дрібним шрифтом.
Водночас кольоровий лазерний принтер для дому та офісу має деякі недоліки. До них відносяться великий розмір, шум, дорогі розхідні матеріали та різноколірний друк. Тонери коштують мінімум вдвічі дорожче за чорнильні картриджі. Проте вони служать набагато довше.
Апаратура з лазерною технологією відрізняється громіздкістю. Вона займає багато місця. При роботі прилад шумить. У техніки з СБПЧ присутній режим без звуку. Кольоровий тонер коштує набагато дорожче, ніж рідкі фарби. Таким чином, це не кращий вибір для друку фотографій. Техніка з лазерами чудово підходить для друку великої кількості документів. Тому її найчастіше використовують в офісних приміщеннях, освітніх установах і бібліотеках. Для домашнього використання краще придбати апаратуру з СБПЧ.
Купуй собі оргтехніку тут: м. Суми, вул. Козацький Вал, 1 та https://master.sumy.ua/

MASTER (Мастер Сумы) © 2020