Чи вигідний ремонт техніки від майстрів «по виклику» в дім?

Чи вигідний ремонт техніки від майстрів «по виклику» в дім?

Чи вигідний ремонт техніки від майстрів «по виклику» в дім?

Рано чи пізно, особливо після спливу гарантійного строку, комп’ютерна техніка, як і будь-яка інша, вимагає ремонту.  Постає питання: віднести до сервісного центу на сервісне обслуговування чи заощадити, підшукавши відповідного спеціаліста по оголошеннях? Перш, ніж відповісти на нього, прочитайте цю статтю. 
Кваліфікація. 
Ми не знаємо, хто до нас приїжджає - хороший майстер, недосвідчений майстер, або кур'єр, який має на меті зрубати грошенят та замінити працюючі деталі і комплектуючі. На будь-які питання про рівень його кваліфікації він відповість так, як забажає сам, а перевірити не вийде. 
Майстри та інженери в сервісних центрах мають відповідну освіту та досвід. Наприклад, в MASTER досвід роботи спеціалістів сягає 16 років, а якість підтверджується відгуками вдячних клієнтів.
Гарантія. 
Виїзні майстри працюють без спеціальних сервісних бланків, а іноді і без документів, що засвідчують їх особу. Пред'являти претензії буде нікому, а при неякісному ремонті його негативні наслідки вирішувати доведеться виключно за свій рахунок. Те саме з комплектуючими, якість яких неозброєним оком не визначити.
Натомість, майстри в MASTER використовують якісні комплектуючі, в підтвердження чого надається гарантія. Якщо щось трапиться з вини виробника - замінять без проблем.
Зручність виїзду майстра додому. 
Беззаперечно, цей показник приваблює клієнтів, та давайте поглянемо на нюанси. Професіонали працюють в антистатичних рукавичках і використовують, залежно від поломки, спеціальні інструменти та програмне забезпечення. 
 «Майстер по виклику» або не подумає про це, або подумає, але не купить, тому що клієнти все одно в цьому нічого не розуміють і голіруч буде ковиряти техніку. 
   Чому спеціалісти в MASTER не виїжджають на виклики? 
Ми впевнені, що комп’ютерний майстер має дотримуватися не тільки техніки безпеки, але й інструкції з ремонту. Майстер в робочій обстановці, маючи належний інструментарій та спеціальне робоче місце швидше та якісніше виконає роботу. До того ж, вся відремонтована техніка подвійно перевіряється старшим інженером перед видачою  клієнтові.
Отже, запрошуємо на ремонт за адресою:
м. Суми, вул. Кузнечна, 8.
Тел: 095 506 66 64

MASTER (Мастер Сумы) © 2020