Мануал доброго ранку

Мануал доброго ранку

Мануал доброго ранку

 Добрий ранок – запорука успіху продовж дня!

 Знайома ситуація, коли день не склався із самого ранку?   Все сиплиться із рук? І  може бути  ранок за ранком тижнями, роками, поки Ви не освоїте прості звички, що уже завтра зроблять Ваші дні успішними, а Вас – щасливішими. 

Ранок починається з вечора. З вечора складіть список справ на майбутній день і навіть на саме ранок. Щоб ранкові ритуали стали звичкою, спочатку пропишіть їх, причому з чітким зазначенням витраченого часу (зробіть запас). Навіть не думайте відмовлятися, адже на плануванння ви витратите хвилини, а вже зранку станете автором свого дня та життя.

Підготуйтеся  до таїнства сну.  Переключитися на сон допоможе теплий душ  чи розслабляюча ванна. Залиште в пам'яті тільки те, що викликає позитивні емоції: ваші успіхи, спійманий комплімент чи посмішку незнайомця, веселі ситуації.  Ця порада налаштує на добрі сни (згадайте, як часто Ви засипали, переварюючи неприємні діалоги і ситуації, буквально повторно проживаючи їх на яву і у вісні). 

Своєчасне пробудження. Якщо кожен день Ви розпочинаєте радісно підриваючись з ліжка – ми щиро раді. Проте більшість людей намагаються продовжити сон хоча б на 5 хвилин, звично перемикаючи будильник; використовують кожну вільну хвилину в транспорті на шляху до роботи, щоб передрімати та пробуджуються остаточно під обід. Дуже важливо «вдало» прокинутися, так би мовити, встати з тієї ноги. Адже ніхто не відміняв фази сну. Одна фаза триває приблизно півтори години. І якщо ви налаштуєте свій будильник на кінець фази сну, то шанси знову впасти на подушку значно зменшаться. Є програми для фітнес-трекерів, iOS і Android, які допоможуть з цим розібратися.

Правильний сніданок. Подбайте з вечора про склянку води біля ліжка. Його ви вип'єте відразу після пробудження. Користь від цього очевидна -випита натще  склянка води ліквідує дефіцит рідини, змиває шлаки і токсини зі слизових, дає старт роботі шлунково-кишкового тракту. 

Після цього перервіться на пробудження тіла. Ідеально підійде ранкова пробужка під улюблену музику і контрасний душ. 

Продовжуючи тему сніданку, відмітимо, що як стверджують вчені – в ранці можна їсти абсолютно все – тіж самі вуглеводи, що весь день під забороною. Тим більше що щільний сніданок оптимізує обмін речовин. Фрукти, овочі, омлет, каші (найрізноманітніші), мюслі - все це потрібно для прекрасного самопочуття. 

Пробудіть уяву. Постарайтеся щоранку виділити час на мрію. Увімкніть уяву і уявіть в деталях свій сьогоднішній день, побудуйте віддалені плани, загляніть ще раз в завчасно підготовлений список справ.

Подивіться в дзеркало. Перед виходом на роботу обов’язково зазирніть в дзеркало зробіть собі комплімент, посміхніться та побажайте вдалого дня! 

Ось такі прості поради дозволять отримувати від сну задоволення не за рахунок ранкових і денних насолод та успіхів.

 

MASTER (Мастер Сумы) © 2019