Швидкий спосіб дізнатися модель материнської плати

Швидкий спосіб дізнатися модель материнської плати

Швидкий спосіб дізнатися модель материнської плати

Ця інформація стане в нагоді. Робіть репост! Визначення материнської плати, яка встановлена на Вашому ПК знадобиться для перепрошивки BIOS або після переустановлення системи, щоб відшукати і встановити відповідні драйвера чи при апгрейді комп'ютера, щоб підібрати сумісні комплектуючі.
У випадку коли система не запускається найвірнішим способом буде візуальний метод. Для цього необхідно лише зняти бічну кришку. Номер моделі може бути розташований під одним з слотів. Компонент, встановлений в цей слот, швидше за все, буде затінювати маркування, так що доведеться потрудитися, щоб його відшукати. Якщо Ви виявили лише назву бренду та серійний номер, не поспішайте засмучуватися. За назвою бренду і серійного коду можна спробувати відшукати конкретну модель. Для цього потрібно зайти на сайт виробника та ввести серійний номер. 
Що стосується власників ноутбуків - достатньо перевернути пристрій і розглянути дно. Найчастіше саме там знаходиться наклейка з серійним номером і назвою лептопа (яке відповідає найменуванню материнки). Часом вона ховається під акумулятором. А нерідко ця інформація дублюється на помітних наклейках, розташованих на робочій панелі. Дізнатися більш детальну інформацію можна буде на сайті виробника.
Якщо операційна система знаходиться в робочому стані, то виявити відомості про материнку буде не важко.
Найпростіше зробити в такий спосіб:
А)  натиснути Win + R, щоб запустити програму «Виконати».  У вікні ввести команду cmd і натиснути OK (або Enter);
Б) знову таки комбінація  Win + R, а за
тим ввести команду dxdiag. Підтвердити введення кнопкою OK або натисканням Enter. 
Далі з'явиться вікно із запитом на підтвердження перевірки цифрового підпису драйверів. Після згоди відкриється вікно «Засіб діагностики DirectX», клікайте на вкладку «система» і дивіться потрібну інформацію;
В) відкрити поле пошуку, натиснувши Win + S або натиснувши кнопку пошуку в вигляді лупи на панелі завдань. Почати вводити назву програми «Командний рядок». Коли ця назва з'явиться в списку відповідних додатків, вибрати його клацанням лівої кнопки миші.
У вікні командного рядка ввести команду:
Wmic baseboard get product, manufacturer, version, serialnumber
Ось такі не складні способи ми з Вами розглянули. А в пошуках материнки неодмінно зазирніть сюди: https://master.sumy.ua/category/23_16

MASTER (Мастер Сумы) © 2019