Список новостей

Мануал доброго ранку

 Добрий ранок – запорука успіху продовж дня!  Знайома ситуація, коли день не склався із самого ранку?   Все сиплиться із рук? І  може бути  ранок за ранком тижнями, ро ..
Вся статья

Добавлено: 09.07.2019

Швидкий спосіб дізнатися модель материнської плати

Ця інформація стане в нагоді. Робіть репост! Визначення материнської плати, яка встановлена на Вашому ПК знадобиться для перепрошивки BIOS або після переустановлення системи, щоб відшукати і встановит ..
Вся статья

Добавлено: 18.06.2019

Навіщо потрібен ДБЖ?

Придбали ПК, а на джерело безперебійного живлення шкодуєте грошей?  А чи знаєте Ви, що одна із топових причин виходу з ладу комп’ютерної техніки – неякісне електроживлення. Найновіший та найпрок ..
Вся статья

Добавлено: 22.05.2019

Профілактика принтерів

Продовжуємо життя своєму улюбленому принтеру / БФП Всі добре знають, щоб техніка служила довгий час за нею необхідно правильно доглядати. Всього лише кілька кроків продовжать строк служби Вашого прин ..
Вся статья

Добавлено: 06.05.2019

ЧИ ВАРТО ЕКОНОМИТИ НА ЧИСТЦІ ПК?

Якщо ви помітили підвищений шум та нагрівання системного блоку чи ноутбуку, що супроводжується періодичним зависанням чи вимкненням – це перші ознаки того, що техніці слід провести чистку. І перше, що ..
Вся статья

Добавлено: 06.05.2019

ЯК ОБРАТИ ІГРОВИЙ ПК ?

У випадку вибору ПК саме в ігровій моделі, існує правило: чим потужніше – тим кращ!. Процесор незмінно Intel і бажано i7. Оперативна пам'ять тільки DDR4 і обсяг 16Gb мінімум. Бажано використовувати 4 ..
Вся статья

Добавлено: 06.05.2019
MASTER (Мастер Сумы) © 2019