Список новостей

Як обрати принтер?

Все, що потрібно знати обираючи принтер На просторах нашого сайту ти знайдеш величезний вибір принтерів та БФП (багатофункціональних пристроїв), а для того, щоб обрати кращій варіант скористуйся пора ..
Вся статья

Добавлено: 19.02.2020

Як обрати веб-камеру ?

Веб-камера давно стала улюбленим ґаджетом більшості користувачів комп'ютерів, який за допомогою комп'ютера і різних програм забезпечує відеозв'язок через інтернет. Але на цьому функції сучасних веб-ка ..
Вся статья

Добавлено: 01.02.2020

Чи вигідний ремонт техніки від майстрів «по виклику» в дім?

Рано чи пізно, особливо після спливу гарантійного строку, комп’ютерна техніка, як і будь-яка інша, вимагає ремонту.  Постає питання: віднести до сервісного центу на сервісне обслуговування чи зао ..
Вся статья

Добавлено: 13.01.2020

Як працює сканер обличчя «Face Unlock»?

Сьогодні смартфони стали ґажетом №1 в житті кожної пересічної людини.  Адже увійшло у звичку: тільки зібрався вийти із дому – рука тягнеться за телефоном аби увімкнути улюблену музику, зайти в ме ..
Вся статья

Добавлено: 20.11.2019

Що таке планшет та для кому він необхідний?

Планшет - електронний пристрій із сенсорним екраном. За своїми функціональними можливостями він знаходиться між смартфоном і ноутбуком. Функції планшета є дуже широкими та схожі на інші гаджети. Осно ..
Вся статья

Добавлено: 14.11.2019

ЯК ЗАПРАВИТИ КАРДРИДЖ В ДОМАШНІХ УМОВАХ?

Історія виникнення принтеру датується 1834 роком, коли в Англії відомий математик Ч. Беббідж запропонував свої креслення і на замовлення уряду зібрав перший комп’ютер-принтер. Однак проект припинив св ..
Вся статья

Добавлено: 20.09.2019

Як обрати смартфон для фотозйомки

9 вересня, в цей прекрасний сонячний день, весь світ святкує день краси. І як чудово, що сьогодні красу можна закарбувати фотографією. Новим поколінням дуже пощастило, адже фотографія стала буден ..
Вся статья

Добавлено: 09.09.2019

За якими характеристиками обрати телефон для школяра ?

За кілька день ваше чадо вирушає до школи, а це означає, що підійшов час обрати засіб зв’язку, тобто телефон. Як зробити правильний вибір та не переплатити знають менеджери в «MASTER».  Перше, ..
Вся статья

Добавлено: 27.08.2019

Чи варто купувати дитині телефон?

Ось уже серпень добігає кінця, зовсім скоро Ваша дитина піде до школи, а у Вашому списку покупок дійшла черга до телефону. Купувати чи ні – індивідуальне рішення кожних батьків. Якщо Ви проживаєте в м ..
Вся статья

Добавлено: 21.08.2019

ДЕ КУПИТИ ЯКІСНИЙ КОМП'ЮТЕР ЧИ НОУТБУК ДЕШЕВО?

Запорука якісного комп'ютера, який прослужить довгі роки - якісні комплектуючи! Ось новеньке замовлення.  А замислювались, що ВИ ОТРИМУЄТЕ при покупці ПК у інших магазинах, де Вам обіцяють вигід ..
Вся статья

Добавлено: 20.08.2019

Мануал доброго ранку

 Добрий ранок – запорука успіху продовж дня!  Знайома ситуація, коли день не склався із самого ранку?   Все сиплиться із рук? І  може бути  ранок за ранком тижнями, ро ..
Вся статья

Добавлено: 09.07.2019

Швидкий спосіб дізнатися модель материнської плати

Ця інформація стане в нагоді. Робіть репост! Визначення материнської плати, яка встановлена на Вашому ПК знадобиться для перепрошивки BIOS або після переустановлення системи, щоб відшукати і встановит ..
Вся статья

Добавлено: 18.06.2019

Навіщо потрібен ДБЖ?

Придбали ПК, а на джерело безперебійного живлення шкодуєте грошей?  А чи знаєте Ви, що одна із топових причин виходу з ладу комп’ютерної техніки – неякісне електроживлення. Найновіший та найпрок ..
Вся статья

Добавлено: 22.05.2019

ЯК ОБРАТИ ІГРОВИЙ ПК ?

У випадку вибору ПК саме в ігровій моделі, існує правило: чим потужніше – тим кращ!. Процесор незмінно Intel і бажано i7. Оперативна пам'ять тільки DDR4 і обсяг 16Gb мінімум. Бажано використовувати 4 ..
Вся статья

Добавлено: 06.05.2019

ЧИ ВАРТО ЕКОНОМИТИ НА ЧИСТЦІ ПК?

Якщо ви помітили підвищений шум та нагрівання системного блоку чи ноутбуку, що супроводжується періодичним зависанням чи вимкненням – це перші ознаки того, що техніці слід провести чистку. І перше, що ..
Вся статья

Добавлено: 06.05.2019
MASTER (Мастер Сумы) © 2020